Junior sistemski administrator m/ž in Manpower Slovenija Sežana, Slovenia

Website Manpower Slovenija

This job listing is about Manpower Slovenija in Sežana, Slovenia 2022 exclusively on jobizille.com

Opis delovnega mesta:

  • Skrb za informacijsko tehnologijo – strojno opremo, sistemsko programsko opremo, sodelovanje pri optimizaciji in avtomatizaciji procesov,
  • skrb za varnostno politiko in protivirusno zaščito ter zakonitost uporabe programske opreme,
  • izvajanje pomoči končnim uporabnikom (na ravni IT, na ravni aplikacij, pri izdelavi poročil iz podatkovnih baz),
  • vzdrževanje, nadzor in instalacija sistemske in aplikativne programske opreme na strežnik,
  • sodelovanje z zunanjimi dobavitelji na področju IT in telefonije,
  • nabava IT in telefonske opreme,
  • vodenje evidence področja,
  • izdelava operativnih planov za delo na IT področju,
  • izdelava analiz in poročil.

Nudimo:

  • Delovno razmerje za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev, enoizmensko delo s polnim delovnim časom,
  • urejeno delovno okolje, urejene delovne pogoje, redno in stimulativno plačilo ter druge ugodnosti kot so topla prehrana, koriščenje počitniških kapacitet v toplicah in v hribih, možnost vključitve v kolektivno dodatno pokojninsko zavarovanje, dogodki za zaposlene, kolektivno nezgodno zavarovanje,…

Pričakujemo:

  • Zaključena vsaj VII. st.; spec. po visok. strok. programih, univ. programi, magisterij stroke (2. bol. st.) računalniške smeri, informacijske in komunikacijske tehnologije ali druge ustrezne smeri;
  • vsaj 2 leti delovnih izkušenj s področja,
  • vozniški izpit B kategorije,
  • usposobljenost za delo s pisarniškimi programi – zahtevno,
  • znanje angleškega jezika,
  • poznavanje predpisov področja,
  • zanesljivost in odgovornost,
  • točnost in ažurnost evidenc ter poročil.

Company: Manpower Slovenija

Vacancy Type: Full Time

Job Location:  Sežana, Slovenia

Application Deadline: N/A

jobizille.com